HAKKIMIZDA

Eker Ticaret 1978 yılında Konya Ereğli’de değerli müşterilerine hizmet vermeye başladı. 1994 yılında Bosch marka dayanıklı ev aletlerinin satışını yapmaya başlayan Eker Ticaret, 1996 yılında Tefal, 2009 yılında da Uğur marka ürünlerin satışını yapmaya başladı. Günümüzde Eker Ticaret mağazalarında Bosch, Uğur ve Tefal marka ürünler başta olmak üzere Braun, Philips, LG, Samsung, Sony, Sanyo, Fakir, Voit, Goldmaster, Pioneer, Rowenta, Olivetti ve Moulinex marka ürünlerin satışı yapılmaktadır. Dayanıklı ev aletlerini uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşturan Eker Ticaret 37 yılı aşan ticari deneyimi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Dayanıklı ev aletlerini uygun fiyata satın almak isteyen değerli müşterilerimizi mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

VİZYONUMUZ

Eker Ticaret faaliyet gösterdiği sektörün gelişmelerine bağlı kalarak Konya Ereğli'de dayanaklı ev aletleri satışında en çok tercih edilen firma olma yolunda ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ

37 yılı aşan ticari deneyimi ile dayanıklı ev aletleri satışında sektörün en çok tercih edilen ve en güvenilir firması olan Eker Ticaret kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Eker Ticaret için müşteri memnuniyeti önemlidir. Firmamız satışını yaptığı kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetinin devamlılığı için kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasından taviz vermemektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Başta Bosch, Uğur ve Tefal marka ürünler olmak üzere mağazalarımızda satışını yaptığımız ürünler ilk önce iş mükemmelliği olmak üzere, pek çok alanda birbirinden değerli ödüle layık görüldü. Bosch marka ürünlerimiz Avrupa'da kalite yönetimi alanında en iyilerin layık görüldüğü EFQM Ödülü’nün sahibi oldu. İlk EFQM Ödülü’nü 2003 yılında alan Bosch, bu ödülü 2 kez alan ilk Türk şirketi olmanın sevincini yaşadı.

E-BÜLTEN
Güncel Kampanya ve yeniliklerden haberiniz olsun.
0332 710 3400
KATALOG
Eker Ticaret Kurumsal Web Sayfası - Eker Ticaret Ereğli Rehberi Üyesidir.